Banner.CarlNET.ee

BÄNNERIVAHETUS
   Info
   Liitu
   Reeglid
   KKK
   Abimaterjalid
   Reklaamiandjad
   KontaktLIIKMETELE
Kasutaja:

Parool:SÕPRADELE
   Soovita sõbraleBanner.CarlNET.ee BÄNNERIVAHETUS.


REEGLID.


Üldpõhimõtted.

Banner.CarlNET.ee poolt pakutava bännerivahetuse teenusega liitumine ja selles osalemine on vabatahtlik ning 100% tasuta. Teenust on võimalik kasutada kõigil veebilehtede autoritel, tegijatel, omanikel tingimusel, et liituja hallatav sait on seotud Eestiga (näiteks eestikeelne, asub eesti serveris või sisaldab Eestiga seotud materjale). Lehekülg peab olema orienteeritud Eesti elanikele.


Veebilehed, bännerid.

Banner.CarlNET.ee ei aktsepteeri veebilehti ja/või bännereid, mis sisaldavad illegaalseid materjale, pornograafiat ja vägivalda. Samuti peavad materjalid olema esteetiliselt vaadatavad. Bännereid on keelatud panna lehtedele, mis ei sisalda muud materjali ning mis uuenevad automaaltselt, põhjustades uue bänneri allalaadimise. Ühele leheküljele ei tohi panna rohkem kui ühe Banner.CarlNET.ee poolt vahendatava bänneri. Bänner peab olema kohe nähtav ka ekraanilaiusega 600 x 800 pikselit, ilma et peaks lehte kerima üheski suunas. Banner.CarlNET.ee vahendab bännereid, mis on 468 pikselit laiad ja 60 pikselit kõrged. Bänneri maht võib olla maksimaalselt 20 KB. Bännerid peavad olema gif-formaadis. Bänneri koodi ei tohi muuta ilma selleks eelnevalt Banner.CarlNET.ee poolt kinnituse saamist.


Punktisüsteem.

Banner.CarlNET.ee bännerivahetus baseerub punktisüsteemil. Liikmed teenivad neli punkti iga kord, kui nende kodulehel näidatakse Banner.CarlNET.ee poolt vahendatavat bännerit ja viis punkti lisaks, kui külastaja ka klikib sellel bänneril. Arvesse lähevad igale külastajale kümme esimest bänneri näitamist ühe ööpäeva jooksul ja üks klikk samal ajavahemikul. Oleme sellise süsteemi kasutusele võtnud selleks, et hoida pettureid, kes ise toodavad omale punkte juurde ebaausate võtetega (relodidega, bänneritel klikkimistega), programmist eemal. Iga bännerivahetuses osaleja reklaami näitamine, sõltumata sellel klikkide arvust, vähendab osaleja krediiti viie punkti võrra. Näiteks kui külastaja saabub Su kodulehele, vaatab seal liskas veel nelja alamlehekülge ja lahkub lehelt klikiga meie poolt vahendataval bänneril, teenid Sina 5×4 pluss 5 punkti, mis tagab sulle Sinu reklaami näitamise viiel teisel võrgulehel ja ka viis potensiaalset uut lehe külastajat.


Garantii.

Banner.CarlNET.ee ei vastuta veebilehtede sisu eest, mis kasutavad Banner.CarlNET.ee bännerivahetuse teenust. Banner.CarlNET.ee jätab endale õiguse muuta käesolevaid reegleid sellest eelnevalt osalejaid teavitamata. Banner.CarlNET.ee-l on õigus kustutada oma süsteemist konto oamanik, kes rikub eeltoodud tingimusi.


Vastused üldlevinud küsimustele leiad rubriigist Korduma Kippuvad Küsimused.

Liitu nüüd ja tee oma veebileht maailmale nähtavaks!

Copyright © Banner.CarlNET.ee. Saiti toetab CarlNet OÜ