Banner.CarlNET.ee

BÄNNERIVAHETUS
   Info
   Liitu
   Reeglid
   KKK
   Abimaterjalid
   Reklaamiandjad
   KontaktLIIKMETELE
Kasutaja:

Parool:SÕPRADELE
   Soovita sõbraleBanner.CarlNET.ee BÄNNERIVAHETUS.


Korduma Kippuvad Küsimused (KKK).


Kas teie teenus on tasuline?
Ei, Banner.CarlNET.ee bännerivahetuse teenuse kasutamine on täiesti tasuta.

Kui palju punkte ma teenin?
Banner.CarlNET.ee teenus töötab põhimõttel: "mida rohkem rahvast su kodulehel käib, seda enam uusi külastajaid juurde tuleb". See tähendab, mida rohkem Su kodulehte külastatakse (ja sellel bännereid näidatakase), seda enam punkte teenid, mis otseselt suurendavad Sinu bännerite näitamiste arvu teistel veebilehtedel. Iga sinu kodulehel näidatav bänner liidab sinu punktikogusele juurde 4 punkti; klikkide eest saad 5 punkti juurde.

Kuidas mu punkte kasutatakse?
Sinu punkte kasutatakse vaid Sinu enda kodulehe reklaamimiseks Banner.CarlNET.ee bännerivahetuse teenusega liitunud inimeste veebilehtedel. Iga sinu kodulehe bänneri näitamine vähendab sinu punktikogust viie ühiku võrra.

Kas ma saan ka statistikat näha?
Jah, selleks logi end Banner.CarlNET.ee keskkonda sisse.

Kui suuri bännereid te aktsepteerite?
Banner.CarlNET.ee vahendab bännereid, mille mõõtudeks on 468 x 60 pikselit, mille maht ei ületa 20 KB ja mis on gif-formaadis. Bännerid võivad olla animeeritud.

Kuidas ma bännereid teen?
Lihtsaim viis on neid teha Microsoft Paint-ga. Soovitame aga kasutada mõnd professionaalsemat graafikaprogrammi. Meie abimaterjalide lehel on viiteid võrgulehekülgedele, mis aitavad sul bännereid koostada kerge vaevaga, kusjuures sinul pole tarvis hankida spetsiaalset lisatarkvara.

Kuidas lisada bänneri koodi oma kodulehele?
Banner.CarlNET.ee annab kõigile liitunutele unikaalse HTML-koodi, mis tuleb lisada oma kodulehele (näitaeks Notepadiga). Oma koodi saad näha (ja kopeerida), kui logid meie keskkonda sisse ja valid menüüst "Bänneri kood".

Kuidas ma bännerid teile saadan?
Peale keskkonda sisselogimist tuleb valida link Banneri lisamine, sealt saab banneri lisada. Bannerit hakatakse näitama peale seda, kui administraator on selle heaks kiitnud.

Mis juhtub, kui avastate petturi?
Banner.CarlNET.ee pakub bännerivahetuse näol teenust, mis on oma klientide vastu aus. Sama ootame ka Teilt. Kui peaks juhtuma, et avastame juhu, kus meie teenust kasutatakse reeglitevastaselt, kustutama petturi konto Banner.CarlNET.ee keskkonnast ette hoiatamata. Samuti on meil õigus pettur avalikustada. Kui teile on teada lehekülg, kus meie süsteemi petetakse, oleksime väga tänulikud, kui teataksite sellest meiliaadressil bannerivahetus@carlnet.ee.

Mul on veel küsimusi...
Saatke oma küsimus meile e-mailiga aadressil bannerivahetus@carlnet.ee või täitke vorm kontakt-leheküljel.

Täpsemalt loe reeglitest.

Liitu nüüd ja tee oma veebileht maailmale nähtavaks!

Copyright © Banner.CarlNET.ee. Saiti toetab CarlNet OÜ